İçeriğe atla

Su Tesisatı Sorunlarınızı Kırmadan Çözüyoruz.

Su tesisatı sistemi içerisinde herkesin başına gelebilecek istenmeyen sorunların başında su kaçağı yer almaktadır.

Su kaçağı sorunu eski ya da yeni dinlemeksizin her yapıda meydana gelen tesisat sorunlarından biridir. Eski yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu ortaya çıkan sorun, yeni binalarda da, kullanılan kalitesi düşük borular veya yanlış eğim sonucunda da ortaya çıkan bir tesisat problemidir. Su kaçağı sorunu elde olmayan nedenlerle ortaya çıkmaktadır. Elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su kaçağı sorununa erken müdahale de bulunarak, ortadan kaldırmak sizlerin elinde olan bir durumdur. Erken müdahale edilmesi oldukça önemli olan su kaçaklarında alacağınız profesyonel yardım da oldukça önemlidir. Su kaçağı sorunu uzmanlık isteyen bir konu olduğundan her tesisat ustasının çözebileceği bir sorun değildir.

Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı su kaçağı sorunu, günlerce hatta bazen haftalarca süren işlemler sonucu tespit edilir ve bu süre zarfı içerisinde de sizlere oldukça masraf ve zahmet çıkardı. İşi bilmeyen tesisat ustaları en basit sorunlarda bile rastgele bütün duvar ve seramiklerinizi kırar ve sizlere oldukça yoğun işler çıkarırdı.

Su sızıntılarının tam olarak nerede meydana geldiğini tespit etmek için kırılan fayansların altındaki sağlam olan su boruları da zarar görür ve masraflarınız ikiye üçe katlanırdı. Erken müdahale edilmeyen su kaçakları beton aralarından alt katınızda oturan komşunuzun evine sızacağından komşunuzla da ciddi sorunların yaşanmasına neden olmaktaydı. Sizin ihmalkârlığınız nedeniyle evi su dolan komşunuz bu durumdan hiç hoşnuş olmayacak ve aranızda ciddi tartışmalar yaşanacaktır.

Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz hiç vakit kaybetmeden uzman bir yardım almanız gerekmektedir. Teknolojideki ilerlemeler her geçen gün insan hayatını biraz daha kolaylaştırmaktadır. Son olarak su tesisatı sektörü için özel olarak üretilen akustik dineleme adlı cihaz en zorlu su kaçaklarınızı bile dakikalar içerisinde tespit etmektedir. Üstelik akustik dinleme su kaçağı tespit işlemi gerçekleştirirken herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmez.

İstanbul esenler kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemi sağlayan firmamız, en zorlu su kaçaklarınızı bile dakikalar içerisinde teknolojinin son harikası olan akustik dinleme sayesinde ortadan kaldırarak sizlere rahat bir nefes aldırır. Minimum fiyatlar ile maksimum hizmet anlayışını kendisine prensip edinen firmamız, sizlere bir telefon kadar yakındır. Firmamızın kullandığı yöntem ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve randevu oluşturmak için hiç vakit kaybetmeden iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarını arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com