İçeriğe atla

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Ev, iş yeri, okul, hastane, vb. su tesisatınun geçtiği herhangi bir yapıda su kaçağı sorunu ile karşılaştıysanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız ev, iş yeri, okul, hastane vb. Kurumlarda meydana gelen su kaçağı sorununu tıpkı diğer tesisat sorunlarında olduğu gibi kısa süre içerisinde tespit eder ve tamir işlemini gerçekleştirir. İşinin ehli tesisat ustaları ile, en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerisinde tespit eden firmamız, uyguladığı yöntemler ile de sizleri oldukça hayrete düşürecektir.

Eskiden hepinizin bildiği yöntem olan, kırarak ve dökerek su kaçağı bulma işlemi, sizlere bir hayli uğraş çıkarmaktaydı. Tek tek bütün fayanslarınızın kırılması ile, tespiti mümkün olan patlayan su borusunu firmamız, teknolojinin son ürünü cihazlar ile gerçekleştirerek, herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmez.

Eski yeni demeden her yapıda ortaya çıkması mümkün olan ve elde olmayan sebeplerle ortaya çıkan bu sorun, her geçen gün ilerleyen teknoloji sayesinde ortadan kalkmıştır. Ancak yine de su kaçağı tamir işlemi yaptıracağınız zaman, yardım alacağınız firmayı iyi araştırmanızda fayda vardır. Sokak aralarında tesisatçıyım diye iş yapan birçok amatör su tesisatçısı, gelişen teknolojik cihazlardan habersiz olduğundan, eski usul yöntemleri kullanarak sizlere oldukça zorluk çıkarmaktadır.

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde alanında uzman su tesisat firması bulmak zorken firmamız, sizler için bu sorunu da ortadan kaldırdı ve İstanbul’un bütün ilçe ve mahallerine servis imkanı sundu. İstanbul’un neresinde oturursanız oturun aynı gün servis imkanı alacağınız firmamızı telefon ile arayarak randevu talep etmeniz yeterlidir. Eskiden yapılan rastgele kırma dökme işlemini gerçekleştirmeden, noktasal olarak su kaçağınızı tespit edip, tamir işlemini gerçekleştirecek olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Artan inşaatlarda kullanılan kalitesi düşük borular veya yanlış eğim nedeniyle son günlerde yeni binalarda da meydana gelen su kaçakları sizleri paniğe sokmasın ve sokak tesisatçısından yardım almaya sevk etmesin. Firmamız teknolojinin son harikası olan akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz ile su sızıntılarını dinleme yöntemi ile dakikalar içerisinde tespit eder.

Sessiz çalışan cihazlar sayesinde günün herhangi bir saati için randevu oluşturabileceksiniz. Çünkü gerçekleştireceğimiz tamir işleminden ne siz ne de komşularınız rahatsızlık duymayacaktır. Sizlere % 100 garanti sağlayarak hizmet veren firmamız, son yıllarda İstanbulluların en çok tercih ettiği su tesisatı firması haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com