İçeriğe atla

Su Kaçağı Tespit İşleminden Sonra Kaçak Nasıl Tamir Edilir ?

Elde olmayan nedenlerden dolayı meydana gelen su tesisatı arızalarından olan su kaçağı sorunu erken ve profesyonel bir çözüm isteyen bir problemdir. Su kaçağı sorununa zamanında müdahale edilmediği taktirde çok daha ciddi sonuçlar ortaya çıkabilir.

Yer altında bulunan su tesisat sisteminde meydana gelen tahribat sonucu meydana gelen su sızıntıları kısa süre içerisinde beton ve seramiklerinizi zedeleyerek alt katınızda oturan komşunuzun evine su sızdıracağından, erken müdahale edilmesi oldukça önemli olan bir tesisat problemidir.

Sizin ihmal ettiğiniz sorun yüzünden meydana gelen su kaçağı sorunu komşunuzun evine ciddi zararlar vereceğinden agresifleşen komşunuz ile aranızda ciddi tartışmalar yaşanabilir, komşunuzla olan ilişkileriniz zedelenebilir. Ciddi bir problem olmasından kaynaklı olarak tamir işleminde de profesyonel bir destek gerektiren bu sorun ile tek başınıza baş etmeniz mümkün değildir.

Daha önceden de başınıza gelen bu sorunun tamiri için yaptığınız ilk işlem sokaktan çevirdiğiniz tesisat ustasından yardım almak olurken, asıl yapmanız gereken iyi bir araştırma sonucu alanında uzman, garanti veren bir firma ile anlaşmak olmalıdır.

Sokak aralarında amatör hizmet veren tesisat firmaları su kaçağı sorununu kırarak ve dökerek tespit etmekte ve sizlere oldukça masraf çıkarmaktadırlar. Rastgele kırma dökme işlemi sonucu tesisat sistemindeki sağlam olan su boruları da zarar görür ve sizlere iki kat fazla masraf çıkmaktadır.

Bu nedenle, esenler su kaçağı tamir işlemi yaptıracağınız firmanın amatör olmamasına ve ilkel yöntemler kullanmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Her geçen gün insan hayatını daha kolay bir hale getiren teknolojideki gelişmeler hiç şüphe yok ki su kaçağı sorunu için de önemli bir gelişmeye imza atarak, sizlere rahat bir nefes aldırmıştır.

Teknolojinin son harikası olarak da bilinen akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz sayesinde su kaçaklarınız kısa süre içerisinde tespit edilir. Tamir işleminden daha zorlu olan su kaçağı tespit işlemini kısa sürede halleden akustik dinleme firmamızın işinin ehli tesisat ustaları tarafından kullandığı önemli bir cihazdır. İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, sizlere % 100 garanti vermekle birlikte İstanbul’un bütün ilçelerine de geniş kadrosuyla aynı gün servis imkanı sunmaktadır. Firmamız, akustik dinleme sayesinde su kaçağınızı tamir ederken fazladan seramik veya fayansınızı kırmaz ve sizlere % 100 garanti verir.

Randevu oluşturmak ve detaylı bilgi almak için telefon ile firmamıza ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com