İçeriğe atla

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İstanbul Cihazla Kaçak Bulma

Kameralı Su Kaçağı Bulma Servisi

Bazı kaçaklar ne yazık ki akustik dinleme cihazları ile bulunamaz.  Termal kamera kullanılarak bulunması gerekebilir. Bu konuda tek yapmanız gerek bizi aramak ve randevu almak.

Su kaçağı nasıl bulunur ?

 

Kamera ile su kaçağını bulma pahalı mı ?

Bu işlem pahalı bir işlem değildir. Noktasal bulunamayan su gideri kaçakları bu yöntemle bulunuyor. Kameralı su kaçak tespiti fiyat için iletişime geçiniz.

İstanbul yapısı gereği oldukça eski bina yapılarına sahip demir borularda sıklıkla görülen kaçaklar bulunuyor. Fakat ev veya iş yerinizde hala demir su boruları kullanıyorsanız bunları değiştirmenizde fayda var.

Su borusu patlağı tespiti fiyatları konusunda oldukça indirimli fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Kış mevsimi gelmesi ile fiyat olarak indirime gitmeye karar verdik. Su sızıntısı tespiti fiyatı 89 lira kaçak onarımı fiyatımıza dahil değildir.

su sızıntısı bulma nasıl yapılır?

 

Sevgili tüketiciler bu fiyatlardan daha aşağı bir fiyat asla verilemez. Şöyle düşünün evinizdeki su kaçağını bulmak için firmamız evinize bir araç gönderir. Aracın içerisinde 2 su tesisat ustası bulunmaktadır. Aracın yakıtı elaman masrafı yemek derken kaçağı bulmak için alınan ücret devede kulak kalmaktadır. Şuna emin olun 99 lira olan tespit ücretimiz nettir değişmez. Onarım fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

Su borusundaki patlağı nasıl bulurum ?

 

Alt Kata Damlayan Su Akıntısını  Bulmak

Alt komşunuza akan suyu kırmadan bulma işlemi en uygun fiyat avantajları ile Tespit servisimizde. Gürültü çıkarmadan kaçağın yerini buluyoruz. Sadece bize 15 dakika süre verin kaçağa neden olan boruyu noktasal tespit ederek sadece kaçak olan o kısımı onarıyoruz. Böylelikle ev veya iş yerleri inşaat alanına dönmekten kurtulmuş oluyor.

Kaçakların geç onarılması size daha yüksek meblağlarda masraflar çıkaracaktır. Bu nedenle kaçağı bularak onarmak için acele edin.

 

Evdeki su kaçakları nasıl bulunur ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com