İçeriğe atla

Profesyonelce Kırmadan Tesisat Tamiri

Profesyonelce kırmadan tesisat tamiri yaptırmak ister miydiniz ?

Eski yeni dinlemeksizin çeşitli nedenlerle her türlü yapıda meydana gelen su tesisatı sorunlarının başında su kaçağı yer almaktadır.

Eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı en ufak bir su tesisatı sorununda bile günlerce süren bir kırma dökme işlemi uygulanırdı.

Teknolojik donanımların yetersiz olduğu bu dönemlerde yapılan zahmetli işlemler özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.

Daha önceden de başınızdan geçmiş olan bu sorunun tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli ve masraflıdır. Bunun nedeni ise su borularının gözle görünür yerlerde olmamasıdır.

Su kaçağı nasıl oluşur?

Elde olmayan nedenlerle kullanım yılına bağlı olarak meydana gelen bu sorun, yer altında kalan su borularının zaman içerisinde tahribata uğraması sonucu ortaya çıkan su sızıntıları bu problemi ortaya çıkarmaktadır.

Su kaçağı nerelerde meydana gelir?

Elde olmayan nedenlerle ortaya çıktığından eski, yeni, ev, iş yeri, okul, hastane dinlemeksizin her türlü yapıda meydana çıkmaktadır.
Gün içerisinde sıkça kullanılan banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlarda meydana gelen bu problem özellikle tespit aşamasında sizleri epey bir uğraştırmaktadır.
Eski yapıların yanı sıra son zamanlarda özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde yeni yapılarda da bu problem sık sık ortaya çıkmıştır. Eski yapılarda meydana gelen bu problem yeni binalardaki kadar can sıkmıyor.

Yeni binalarda kullanılan su borularının kalitesinin düşük olması ya da tesisat sistemine yanlış eğim verilmiş olması bu sorunu tetiklemektedir.

Esenler Su kaçağı bulma hizmeti

Eskiden hepinizin hatırlayacağı gibi bu sorunun tespit işleminde günlerce süren kırma dökme işlemleri uygulanırdı. Gelişigüzel kırılan yerlerin altında kalan sağlam su boruları da çoğu defa kırılır ve masraflarınız ikiye katlanırdı.
İstanbul su tesisatçı firmamız eskiden uzun ve meşakkatli süren işlemlerin tamamını günümüzde kısa süre içerisinde tamamlamaktadır.
İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su sızıntısını tespit eden firmamız akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz kullanmaktadır.
Bu cihaz sayesinde tek bir seramiğiniz bile kırılmadan noktasal olarak su kaçağınız tespit edilmektedir.
Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, aynı gün servis imkanı ile de hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com