İçeriğe atla

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Esenler Servisi

İstanbul’un ilçelerinden biri olan Esenler, su kaçağı sorunuyla sıkça karşılasan muhitlerden biridir.

Ersoylar Tesisat su kaçağı bulma hizmetiyle daima yanınızda.Evlerde meydana gelen su kaçağı ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

Kimi zaman su kaçağı yapan duvarınız ya komşunuzun evini su damlamasına ya da kendi evinizin su altında kalmasına neden olur.

Bu su kaçakları borularda meydana gelen kırık ve çatlaklardan kaynaklanıyor olabileceği gibi boruların ek yerlerinde meydana gelen kaymalardan da olabilmektedir. Bu kaçaklar ise su kaçağı tespiti yöntemi ile bulunabilmektedir.

Bu yöntemler sayesinde kaçaklarının önüne geçilmektedir. Geçmişte su kaçağı tespit işlemi yapılırken duvarlar, fayanslar ve mermerler kırılır ve boruların bulunduğu yere kadarda kırıp dökme işlemi yapılırdı.

Kırma işlemine başlanmadan önce duvar dikkatli bir şekilde incelenmekte ve daha sonrasında ise suyun sızdığı bölge tahmin edilerek bu bölge kırılmaya başlanırdı. İşiniz rast giderse bir iki kırma işleminden sonra hasarlı olan boru bulunabiliyordu. Ancak kimi zamansa hasarlı boruyu bulmak için duvarı baştan başa kırmak gerekiyordu. Bu sorunda evinizin inşaat alanı görenmesine neden oluyordu.

Artık bu gibi bir sorunla karşı karşıya kalmıyorsunuz. Çünkü gelişmiş yöntemler ve modern teknoloji cihazlar sayesinde artık kırmadan su kaçağı bulma oldukça kolay.Ersoylar Tesisat olarak size sunacağımız akılcı ve ekonomik için çözümler için iletişime geçmeniz yeterlidir.

SU KAÇAĞI BULMA ESENLER : Mehmet Akif Mahallesi,Ömerli Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Nişantepe Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Taşdelen Mahallesi, Alemdağ Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Mahallesi, Ekşioğlu Mahallesi, Güngören Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Kirazlıdere Mahallesi başta olmak üzere tüm Esenlere servisimiz vardır.

su-kacagi-bulma-slayder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com