İçeriğe atla

Esenlerde Kırma Dökme Yapmadan Kaçak Bulma

Eskiden günlerce süren kırma dökme işlemi ardından tespit edilen su kaçakları günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde kısa süre içerisinde tespit edilmektedir.
Geçmiş yıllarda teknolojideki yetersizliklerden dolayı meydana gelen en ufak su tesisatı problemi bile günlerce sürmekte ve oldukça masraflı işlemler ardından tespiti ve tamiri gerçekleşmekteydi. Elde olmayan nedenlerle meydana gelen su kaçakları bunların başında yer almaktaydı.

Kameralı su kaçağı bulma esenler servisi Su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu oluşan su sızıntılarının neden olduğu kaçaklar yapınızda bazı olumsuz gelişmelere de vesile olmaktaydı. Çeşitli nedenlerle eski yeni dinlemeden her türlü binada meydana gelen su kaçakları ile tek başınıza mücadele etmeniz de neredeyse olanaksızdı.

 

Su borularının yer altında bulunması nedeniyle tespit ve tamir işleminde uzmanlık isteyen su kaçakları sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz yapmanız gereken öncelikli işlem, alanında bilgi ve deneyim sahibi bir su tesisatçı firması ile anlaşmak olmalıdır. İşi bilmeyen sokak aralarında amatörce hizmet veren su tesisatçı firmaları sileri oldukça masrafa sokmakta ve özellikle ev hanımlarını günlerce uğraştırmaktaydı.

 

 

Üzeri beton ve seramikler ile kaplı olan su borularına ulaşmak için yapılan rastgele kırma dökme işlemine bağlı olarak oluşan molozların atılması, yeniden onarılması ve temizliği gibi ayrıntılar ev hanımlarının bütün plan ve programlarını da alt üst etmekteydi.
Ev, iş yeri, okul, hastane gibi yapılarda meydana gelen su kaçakları son zamanlarda özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde yapılan yeni binalarda da baş göstermeye başlamıştır. Yeni binalarda kullanılan kalitesiz su boruları veya yanlış eğim nedeniyle ortaya çıkan su kaçakları eskisine nazaran daha kısa ve pratik yöntemler ile de tespit ve tamir edilebilmektedir.

Teknolojini son harikası olarak bilinen su sesine karşı hassas olarak geliştirilen ve İstanbul su tesisatçı firmamızın da kullandığı akustik dinleme adlı cihaz, en zorlu su kaçaklarını bile kısa süre içerinde noktasal olarak tespit eder. Alanında uzman su tesisatçı ustalarımız akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma yürüterek sizlere % 100 garantili hizmet vermektedir. Detaylı bilgi edinmek ve firmamızdan randevu almak için iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com