İçeriğe atla

KAÇAK SU TESPİTİ 99 TL

Ersoylar Güvencesi ile kırmadan su kaçağı tespiti sadece 99 lira.

Esenler, İstanbul’un ulaşım adına önemli semtlerinden birisi olamakla beraber İstanbul’un en büyük otogarına sahiptir.

İnşaat sektörünün çok fazla icra edememesi nedeniyle yeni binalardan çok eski binalarda ikamet edilmektedir. Bu sebepten dolayı temiz su tesisatlarıyla ilgili sorunlarla sıkça karşılaşılmaktadır.

Kırmadan su kaçağı bulma hizmetimizle bu gibi sorunlarında yanınızdayız. Su kaçağı dediğimiz olay su tesisatlarının zamanla kireç bağlamasıyla demir tesisatları çürümesiyle oluşan çatlamalar ve patlamalar dır.

Ersoylar Tesisat bu ve benzeri tesisat sorunlarınıza kesin çözüm sunmaktadır. Su kaçağı tespiti ve tamir işlemleriyle nokta atışı ve tespitinizi akustik dinleme cihazlarımızla garantili onarımı gerçekleştiriyoruz.

Uzman ekip ve ekipmanlarımızla ve tam donanımlı araçlarımızla Esenler ilçemize haftanın 7 günü servis vermekteyiz.

Esenler Su Kaçağı Bulma : Kemer Mahallesi, Menderes Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Nenehatun Mahallesi, Oruçreis Mahallesi, Tuna Mahallesi, Turgutreis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Birlik Mahallesi, Çiftehavuzlar Mahallesi, Davutpaşa Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Havaalanı Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi başta olmak üzere tüm Esenler’e servisimiz vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com