İçeriğe atla

Gizli Su Kaçaklarının Bulunması

Ev, işyerleri, okul, hastane, AVM, Plaza gibi yerlerde meydana gelen, su kaçağı sorunu beraberinde, duvarlarda ıslaklık, rutubet kokusu, kombi barının sürekli düşmesi, sararmalar ve yüksek gelen su faturaları gibi hoş olmayan bazı problemleri çıkarmaktadır.

Su borularında meydana gelen patlamalar, yapınızda bazı sorunlara yol açar. Özellikle duvar aralarında ve parke altlarında meydana gelen boru patlaması betonunuzu çürüterek, ciddi hasarlara yol açmaktadır. Su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz hiç oyalanmadan, vakit kaybı İstanbul su tesisatı firmamızı aramanız gerekecektir.

İstanbul esenler  kırmadan dökmeden su kaçağı tespit hizmeti sağlayan firmamız, bu konuda sizlere gereken profesyonel desteği sağlayarak olası ciddi sonuçları önleyerek, sorun daha da ilerlemeden tespit ve tamir işlemini gerçekleştirecektir. Su kaçağı problemlerinde araştırmadan bilinçsizce çağıracağınız su tesisat ustaları, klasik yöntemlerle sorunu çözmeye çalışacağından sizleri hem maddi hem de vakit anlamında ciddi kayıplara uğratacaktır. Çünkü klasik yöntemler uygulayarak su kaçağı tamir işlemi yapmaya çalışan firmalar, kırılan su borusuna ulaşmak için yine kırma dökme işlemi uygular.

Gözle görünmeyen patlayan su borusuna ulaşıncaya kadar tesisat sistemi üzerinde rastgele kırma dökme işlemi gerçekleştiren amatör su tesisatı firmaları, günlerce uğraşır ve birçok kez de sağlam olan boruları da kırmışlardır.

Bu durumda su kaçağı tamirinde yapacağınız masrafı ikiye üçe katlamakta ve bütçenizi oldukça sarsmaktadı. İstanbulluların en çok tercih ettiği firmamız ise kırmadan dökmeden tek bir seramiğe bile dokunmadan su kaçağı sorununu tespit edecek bilgi, beceri ve donanıma sahiptir. İstanbul’da su kaçağı sorunu denince akla ilk gelen firma olan, İstanbul kırmadan su kaçağı bulma servisimiz İstanbul’da en çok tercih edilen tesisat firmasıdır.

Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sağlayan yeterli teknolojik donanımlara sahip olan İstanbul kırmadan cihazla su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, akustik dinleme adı verilen cihaz sayesinde su tesisatınızda meydana gelen patlamayı tek bir seramiğin altında tamir ederek, sizlere % 100 garanti verir ve kalıcı çözümler sunar. Uygun fiyat politikası ile maksimum kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com