İçeriğe atla

Davutpaşa Petek Temizliği

Davutpaşa petek temizliği tıkanıklık açma merkezi ısıtma sistemi temizliği çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde yürüten yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Yıllardır kullanmış olduğunuz ve problem yaşadığınız peteklerde kireçlenme veya yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklık meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar hem sağlığınızı hemde bütçenizi etkileyebilecek sonuçlara sebep olmaktadır. Bakımları yapılmayan petekler daha fazla enerji harcayarak doğal gaz faturalarının yükske gelmesine sebep olmaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

Davutpaşa Petek Temizleme Fiyatları

Ersoylar Tesisat firması olarak başlattığımız tüm il ve ilçelerde geçerli olan petek temizleme kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

99 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Kullandığımız petek temizleme cihazları ve kimyasal temizlik maddeleri ile petekler hiç bir çevre kirliliği oluşmadan bulunduğu yerde temizlenmektedir.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dinlenme alanları camiler daireler gibi petek kullandığınız her yerde faaliyet göstermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com