İçeriğe atla

Birlik Mahallesi Petek Temizliği

Birlik mahallesi petek temizliği çalışmalarını uzman ekiplerimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçısı firmasıyız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından  garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek tüm hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olmak için sizlerde bu petek temizliğini yaptırmalısınız.

Unutmayın petek temizliği zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam anlamıyla performans göstermektedir.

Bu bakımlar sayesinde hem daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olursunuz hemde doğal gaz faturalarındaki artışa dur demek mümkündür.

Bakımları yapılmayan petekler daha fazla enerji harcayarak faturaların yüksek gelmesine sebep olmaktadır.

Birlik Mahallesi Petek Temizliği

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Kullanmış olduğunuz ve problem yaşadığınız her tür marka model peteklerin temizliğini güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Kullandığımız petek temizliği cihazları ve kimyasal temizlik maddeleri ile petekleri bulunduğu yerde hiç bir çevre kirliliği oluşmadan temizliyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

99 TL den başlayan fiyatlar ile dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara
https://www.sukacagibulmaistanbul.com